Stollar

Dodatki i akcesoria okienne

Wystrój wnętrza to również odpowiednio dopasowane okna, które dzięki nowoczesnej technologii nie ograniczają się jedynie do wysokiej jakości wykonania, lecz również umożliwiają dobór koloru i kształtu do każdego pomieszczenia, czyniąc go klimatycznym i eleganckim.

Kolor i kształt ramy okna wpływają na optykę przestrzeni oraz jej oświetlenie.

Odpowiednio zaaranżowane pomieszczenie to także właściwie dopasowane okna, które jednocześnie podkreślą wybrany styl oraz ukażą to co w danym wnętrzu najpiękniejsze.

Stollar Drzwi

Klamki do okien i drzwi

OPIS PRODUKTU
DOSTĘPNE KOLORY
DO POBRANIA

Właściwy design klamek i pochwytów to eleganckie wykończenie okna, które powinno charakteryzować się także jakością każdego najmniejszego detalu. Ich solidne wykonanie umożliwia przyjemność użytkowania na długi czas.

Klamki do okien PVC oraz okien drewnianych

Klamki do drzwi drewnianych zewnętrznych

Dostępne kolory: biały, stare złoto, srebrny, brązowy

Stollar Drzwi

Szprosy

OPIS PRODUKTU
DOSTĘPNE KOLORY
DO POBRANIA

Szprosy pełnią rolę rolę ozdobną, podkreślając walory estetyczne i oddając charakter danego miejsca. Niegdyś stosowane były wyłącznie na oknach drewnianych. Dziś znajdują swoich odbiorców również wśród okien PVC.

Szprosy wewnątrzszybowe

Jest to klasyczna propozycja posiadająca niezwykły wygląd. Mocowane są w ramce międzyszybowej stanowiąc element pakietu szybowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie ma do nich dostępu powietrze, kurz ani wilgoć. W związku z tym nie wymagają one mycia ani konserwacji.

Szprosy naklejane PVC

Są naklejane bezpośredni na szybę. Najpopularniejsze były niegdyś przede wszystkim w oknach drewnianych, lecz obecnie stosuje się je również w oknach PVC. Szprosy naklejane wykonane są z tego samego produktu co okno, tworząc integralny wizualnie wyrób.

Dostępne kolory:

Stollar Drzwi

Parapety

OPIS PRODUKTU
DOSTĘPNE KOLORY
DO POBRANIA

Parapet wewnętrzny powinien właściwie komponować się wizualnie z danym pomieszczeniem. Prócz tego powinien on charakteryzować się wysoką tolerancją na ścieralność. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości parapety PVC oraz drewniane w wybranych szerokościach i wariantach kolorystycznych.

Parapety PVC

"

Parapety drewniane

Koneserom okien drewnianych i osobom ceniącym sobie szlachetność pochodzącą z natury, polecamy parapety wykonywane z drewna o grubości 30 i 40 mm. Maksymalna szerokość parapetu to 500 mm, a długość 2500 mm. Każdy z parapetów wykonywany jest na indywidualne zamówienie.

Drewno:
Sosna lita
Meranti
Dąb

Parapety PVC

– Parapety wewnętrzne (biały, marmur): 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600 mm
– Parapety wewnętrzne (złoty dąb, buk): 150, 200, 250, 300, 350, 400 mm
– Parapety zewnętrzne (biały – RAL 9010, brąz – RAL 8017): 90, 120, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300 mm

 

"

Parapety drewniane

Stollar Drzwi

Termookapniki

OPIS PRODUKTU
DOSTĘPNE KOLORY
DO POBRANIA

W oknach drewnianych termookapniki umożliwiają zabezpieczenie zewnętrznej powierzchni drewnianej przed czynnikami atmosferycznymi.

Termookapniki w oknach drewnianych pełnią funkcję zabezpieczającą ramy okienne przed czynnikami atmosferycznymi. Odprowadzają wody opadowe poza ramy okienne, chroniąc całość konstrukcji przed zawilgoceniem.

Dostępne kolory: czarny, oliwkowy, złoty, srebrny, biały

UP-Icon

Copyright © 2011 - 2017 - stollar.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Agencja Reklamowa w Krakowie - Anronet